Kisojen alustava aikataulu julkaistaan toukokuussa 2019.

Lippujen ennakkomyynti aukesi 16.5.2019.

Ennakkohinnat ovat seuraavat – hinnat sisältävät palvelupalkkion:

Pääkatsomo 15 eur – Aluekatsomo 8 eur

Alle 12v ilmaiseksi

OHJEET LIPUN OSTAJILLE:

Lippuja pääset ostamaan klikkaamalla oikeasta reunasta OSTA LIPPUJA -painikkeen, sitä klikkaamalla pääset lippukauppaan.

Liput maksetaan heti ostamisen yhteydessä verkkopankissa, maksuvälineenä toimii myös Smartum saldo (ei muut kulttuurikortit). Maksun jälkeen liput saapuvat sinulle sähköpostiin. Tapahtumassa voit näyttää liput suoraan älypuhelimen näytöstä tai voit halutessasi tulostaa ne.

Lipunmyynnin teknisissä asiakaspalveluasioissa ota yhteys suoraan Liveton asiakaspalveluun (asiakaspalvelu@liveto.fi).

Motonet GP Espoo18.8.2019
Alustava aikataulu 
   
16:30M Kiekko 
17:40M  Pituus 
17:50M / N keihäsparakeihäs/tuoli
17:50N  400m ajB-erä
18:00M  400m ajB-erä
18:10M 800mB-erä
18:15N 800mB-erä
18:15N  Kiekko 
18:25M 200mC+B erät
18:25N  Korkeus 
18:30Kilpailuiden avaus 
18:40N  100m3 alkuerää
18:50M  Seiväs 
19:05N  100m ajalkuerät
19:20M / N  100mkelaus
19:25N 3-loikka 
19:35N 800mA-erä
19:40M  800mA-erä
19:50N  100mfinaali
19:50M  Keihäs 
20:00N  100m ajfinaali
20:10M / N  200mkelaus
20:25M 200mA-erä
20:40N  400m ajA-erä
20:50M  400m ajA-erä