Liput voit ostaa sivun oikean reuna painikkeesta ”Osta lippuja”

Motonet GP Espoo18.8.2019
Lopullinen aikataulu v160819 
   
16:45M Kiekko 
17:25M 800mD-erä
17:30N 800mD-erä
17:35M 800mC-erä
17:40N 800mC-erä
17:30M  Pituus 
17:45M 800mB-erä
17:50N 800mB-erä
17:40M / N keihäsparakeihäs/tuoli
18:05N  400m ajB-erä
18:10N  Kiekko 
18:13M  400m ajB-erä
18:15M  Seiväs 
18:27M 200mB erä
18:30Kilpailuiden avaus 
18:40N  100m3 alkuerää
18:45N  Korkeus 
19:00M  800mA-erä
19:15N  100m aj2 alkuerää
19:30M/N 100m kelausT53-54
19:35M 100m kelausT51-52
19:35N 3-loikka 
19:45N 800mA-erä
19:50M  Keihäs 
19:55N  100mfinaali
20:05M 200m kelausT51-52
20:10M/N  200m kelausT53-54
20:20N  100m ajfinaali
20:30M 200mA-erä
20:40N  400m ajA-erä
20:50M 400m ajA-erä