Aikataulu ja pääsyliput
Oskari Mörö

Tervetuloa Leppävaaraan - lippuja on saatavilla portilla!                       

Motonet GP Espoo13.6.2018

Lopullinen aikataulu

päivitys 070618

17:35  M / N parakeihäs/tuoli

17:45  N  100m 2 alkuerää

18:00  M  100m 2 alkuerää

18:15  N  Kiekko

18:20  M / N  100m kelaus

18:25  Kilpailuiden avaus

18:30  M  5000m kävely

           N  3000m kävely

18:35  N  Pituus

18:40  N  Seiväs

18:45  M  Korkeus

18:58  N  100m finaali

19:04  M  100m finaali

19:10  N  400m aj

19:17  M  400m aj B-erä

19:24  M  400m aj A-erä

19:30  M/N  800m kelaus

19:38  N  100m aj alkuerät

19:45  M  Pituus

19:50  M 110m aj  1.juoksu

19:50  M  Keihäs

19:57  N  3000m ej

20:15  N 800m B-erä

20:20  N 800m A-erä

20:28  M 1500m B-erä

20:35  M 1500m A-erä

20:45  M 110m aj  2.juoksu

20:50  N  100m aj  finaali

LIPUNMYYNTI

Lippuja on saatavilla portilla!

Pääkatsomo, katettu: aikuiset 22,50 eur, lapset alle 15v/eläkeläiset 17,50 eur

Aluelippu muihin katsomoihin: 11,00 eur, lapset alle 15v/eläkeläiset 8,50 eur

Lipunmyynti tapahtuu ticketmaster.fi palvelun kautta - linkki lipunmyyntiin.

Leppävaara aluekartta